Lektorzy

Nasz zespół to wyjątkowi lektorzy, polscy oraz angielscy
(native speakers), dla których nauczanie to coś więcej niż praca, to PASJA:

 • sami przygotowują oraz opracowują lekcje, gry i zabawy,
 • stosują nowatorskie rozwiązania,
 • motywują do nauki i aktywnego uczestnictwa w zajęciach,
 • znają wymagania stawiane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej odnoszące się do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych,
 • biorą udział w konferencjach i warsztatach metodycznych.

Ms Ewa

Ms Ewa ukończyła filologię angielską; uczy dzieci, młodzież i dorosłych już od ponad 10 lat.
Jest nauczycielem mianowanym. Uwielbia: 

 • książki (szczególnie skandynawskie kryminały)
 • serial “Friends”
 • język angielski

Ms Ola

Ms Ola uczyła od zawsze (zaczęła od lalek i pisania po meblach, aż wreszcie rodzice kupili jej tablicę) i tak już zostało. Jest magistrem filologii angielskiej oraz nauczycielem mianowanym. Uwielbia: 

 • podróżować po świecie
 • angielski w każdej postaci
 • chodzić po górach
 • przeróżne herbaty (ale nie z mlekiem!)

Ms Joanna

Ms Joanna uczy odkąd zaczęła mówić, największą praktykę zdobyła ucząc swoją młodszą siostrę oraz misia Teofila. Ukończyła filologię angielską. W szkole hello uczy naszych najmłodszych milusińskich (3-6 latki) oraz starszych uczniów, którzy nie mogą się doczekać kolejnych zajęć. Uwielbia: 

 • swoją córeczkę i synka 🙂
 • podróżować ( choć niekoniecznie po Polsce)
 • buldogi angielskie

Ms Aneta

Ms Aneta pochodzi z Bydgoszczy. Od 2001 roku mieszkała w Japonii, gdzie uczyła dzieci języka angielskiego, Wielkiej Brytanii (10lat), gdzie prowadziła szkolenia dla dorosłych, oraz w Hiszpanii. Uwielbia podróżować, eksplorować nowe kultury i ich smaki kulinarne. Uwielbia dzieci za ich szczerość i naturalny sposób bycia. Jej hobby to książki, tenis, fotografia, pływanie.

Ms Gabriela

Ms Gabriela jest nauczycielem dyplomowanym oraz egzaminatorem egzaminu ósmoklasisty. Jej pasją jest angielski a miłością biologia. Lubi pracę z dziećmi i młodzieżą. Satysfakcję z pracy sprawiają jej sukcesy uczniów. Uwielbia szum morza, spacery po górach i czytanie.

Ms Sugar

Ms Sugar pochodzi z Filipin. Kocha podróżować i tak poznała swojego męża w Japonii. Uwielbia poznawać nowych ludzi z różnych krajów, z różnych kultur, a angielski jako jej drugi język jest kluczem do komunikowania się ze światem. Uczy angielskiego (online i offline) od ponad 8 lat. W ciągu tych lat uczyła dzieci oraz dorosłych z różnych krajów i na różnych poziomach zaawansowania, w tym grupy zawodowe: lekarzy, biznesmenów, modelki, nauczycieli. W Japonii pracowała w międzynarodowej szkole z dziećmi z Rumunii, Rosji, Malezji, Egiptu oraz kilku krajów afrykańskich.

Mr Bevin

Mr Bevin pochodzi z Irlandii. Przeprowadził się do Bydgoszczy w 2018 roku. Mówi po angielsku, malajalam, trochę po niemiecku i uczy się polskiego. Gra w badmintona i krykieta. Bevin lubi spędzać czas i rozmawiać z nowymi ludźmi oraz poznawać różne kultury.

Ms Haniyh

Ms Haniyh od 2018 roku mieszka w Bydgoszczy. Pochodzi z Iranu. Mówi po angielsku, persku, trochę po arabsku, a ostatnio uczy się niemieckiego. Uwielbia czytać klasykę, a jej ulubioną książką z dzieciństwa jest „Oliver Twist” Charlesa Dickensa. Oprócz czytania lubi pisać, prowadzi pamiętnik. Lubi rozmawiać na niemal każdy temat i uwielbia spędzać czas z ludźmi z różnych środowisk. Jej marzeniem jest móc podróżować po świecie i zwiedzić jak najwięcej krajów.

Ms Geetika

Ms Geetika pochodzi z Dubaju. Przyjechała do Bydgoszczy 3 lata temu. Uwielbia podróżować, odkrywać różne kultury tracycje; jak i również spędzać czas z przyjaciółmi. Jej hobby to książki, filmy oraz taniec. Bardzo lubi rozmawiać z ludźmi, którzy mają doświadczenie w różnych dziedzinach i w ten sposób uczyć się od nich nowych rzeczy.

Ms Celine

Ms Celine przeprowadziła się do Bydgoszczy w 2018 roku. Pochodzi z Indii. Jej ulubionym sposobem na zrelaksowanie się jest oglądanie seriali i filmów. Wolny czas spędza gotując nowe potrawy dla rodziny i przyjaciół. Jej marzeniem jest podróżowanie po różnych krajach, poznawanie ich kultur oraz próbowanie nowych potraw.

Ms Leena

Ms Leena pochodzi z Irlandii, ale obecnie mieszka w Bydgoszczy, gdzie studiuje. Uwielbia próbować nowych potraw z różnych kuchni świata, podróżować oraz poznawać nowe kultury. Jej hobby to gotowanie, oglądanie filmów, czytanie ciekawych artykułów oraz dzieła sztuki. Mówi po angielsku, irlandzku, w języku urdu i trochę po francusku. Jej ulubionymi przedmiotami w szkole była biologia i język angielski. W wolnym czasie chodzi do kina i spędza czas z przyjaciółmi oraz rodziną.

Ms Ferdos

Ms Ferdos do Bydgoszczy przyjechała w 2019 roku. Pochodzi z Iranu. Potrafi mówić po angielsku, persku, arabsku i trochę po niemiecku – języki to jej pasja. Lubi muzykę oraz taniec. Jest wielką fanką filmów i filmów animowanych, a jej ulubiona animacja z dzieciństwa to „Anastazja”. Jej ulubionymi przedmiotami są matematyka i biologia. W wolnym czasie Ferdos lubi układać puzzle. To co naprawdę kocha to pomaganie innym ludziom.

Ms Ashleigh

Ashleigh pochodzi z Wielkiej Brytanii, a od 2021 roku mieszka w Bydgoszczy. Lubi muzykę, a najczęściej słucha popu i muzyki dance. Lubi oglądać filmy, a jej ulubionym jest „Zaplątani”. Ulubioną książką Ashleigh jest „Historia Tracy Beaker”. Ashleigh lubi też poznawać nowych ludzi.