Lektorzy

Nasz zespół to wyjątkowi lektorzy, polscy oraz angielscy
(native speakers), dla których nauczanie to coś więcej niż praca, to PASJA:

 • sami przygotowują oraz opracowują lekcje, gry i zabawy,
 • stosują nowatorskie rozwiązania,
 • motywują do nauki i aktywnego uczestnictwa w zajęciach,
 • znają wymagania stawiane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej odnoszące się do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych,
 • biorą udział w konferencjach i warsztatach metodycznych.

Ms Ewa

Ms Ewa ukończyła filologię angielską; uczy dzieci, młodzież i dorosłych już od ponad 10 lat.
Jest nauczycielem mianowanym. Uwielbia: 

 • książki (szczególnie skandynawskie kryminały)
 • serial “Friends”
 • język angielski

Ms Ola

Ms Ola uczyła od zawsze (zaczęła od lalek i pisania po meblach, aż wreszcie rodzice kupili jej tablicę) i tak już zostało. Jest magistrem filologii angielskiej oraz nauczycielem mianowanym. Uwielbia: 

 • podróżować po świecie
 • angielski w każdej postaci
 • chodzić po górach
 • przeróżne herbaty (ale nie z mlekiem!)

Ms Joanna

Ms Joanna uczy odkąd zaczęła mówić, największą praktykę zdobyła ucząc swoją młodszą siostrę oraz misia Teofila. Ukończyła filologię angielską. W szkole hello uczy naszych najmłodszych milusińskich (3-6 latki) oraz starszych uczniów, którzy nie mogą się doczekać kolejnych zajęć. Uwielbia: 

 • swoją córeczkę i synka 🙂
 • podróżować ( choć niekoniecznie po Polsce)
 • buldogi angielskie

Ms Aneta

Ms Aneta pochodzi z Bydgoszczy. Od 2001 roku mieszkała w Japonii, gdzie uczyła dzieci języka angielskiego, Wielkiej Brytanii (10lat), gdzie prowadziła szkolenia dla dorosłych, oraz w Hiszpanii. Uwielbia podróżować, eksplorować nowe kultury i ich smaki kulinarne. Uwielbia dzieci za ich szczerość i naturalny sposób bycia. Jej hobby to książki, tenis, fotografia, pływanie.

Ms Sugar

Ms Sugar pochodzi z Filipin. Kocha podróżować i tak poznała swojego męża w Japonii. Uwielbia poznawać nowych ludzi z różnych krajów, z różnych kultur, a angielski jako jej drugi język jest kluczem do komunikowania się ze światem. Uczy angielskiego (online i offline) od ponad 8 lat. W ciągu tych lat uczyła dzieci oraz dorosłych z różnych krajów i na różnych poziomach zaawansowania, w tym grupy zawodowe: lekarzy, biznesmenów, modelki, nauczycieli. W Japonii pracowała w międzynarodowej szkole z dziećmi z Rumunii, Rosji, Malezji, Egiptu oraz kilku krajów afrykańskich.

Mr Dillon

Mr Dillon pochodzi z miasta Bantry na południu Irlandii. Wychowywał się na farmie nad morzem. W 2016 przeprowadził się do Bydgoszczy. Lubi zwiedzać polskie miasta. Jego hobby to czytanie, bieganie oraz kickboxing. Jego ulubiony gatunek literacki to fantasy.

Ms Benita

Około 5 lat temu przeprowadziła się do Bydgoszczy na studia z Emerald Isle. Dorastała w tętniącym życiem Dublinie. Mówi w wielu językach: po angielsku, malayalam, tamil, niemiecku, Irlandzku, nawet trochę po polsku. Uwielbia pracę z dziećmi, jak i również podróżować, czytać, rysować i śpiewać. Nauczanie i granie w gry sprawia jej ogromną przyjemność, ponieważ nie ma lepszego sposobu na uwolnienie w sobie wewnętrznego dziecka niż praca z “prawdziwymi dziećmi”. Przez 6 lat uczyła w szkole niedzielnej w swojej parafii, była również wolontariuszką w lokalnej szkole podstawowej. Obserwując niesamowitych nauczycieli, wie, że dobry nauczyciel to taki, z którymi uczniowie czują się swobodnie i chętnie się mu zwierzają. Dąży do tego, aby jej uczniowie czuli się dobrze nie tylko w jej towarzystwie, ale również w towarzystwie innych uczniów, aby mogli uczyć się i rozwijać we własnym tempie. Każdy uczeń wnosi do klasy swoje mocne strony, żywiołowość i indywidualność, a jako nauczyciel stara to wydobyć. Benita chce rozbudzić miłość do Shakespeara, która drzemie w kazdym z Was!

Mr Caolan

Caolan od dwóch lat mieszka w Bydgoszczy. Pochodzi z Mullingar w Irlandii. Posiada rozległe doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 8-12 lat. Uczy dzieci piłki nożnej, pływania oraz gry w tenisa. Jako dziecko oraz nastolatek brał aktywny udział w zawodach sportowych. Jako opiekun kolonijny istotne jest dla niego, aby dzieci bawiły się dobrze i bezpiecznie. Jako nauczycielowi zależy mu, aby dzieci nauczyły się nowych umiejętności, zawarły nowe przyjaźnie i po prostu miały niesamowite lekcje.

Mr Jeevan

Mr Jeevan przeprowadził się z Londynu do Bydgoszczy 5 lat temu. Uwielbia komunikować się z ludźmi z różnych środowisk i poznawać nowe kultury. Posługuje się językiem angielskim i tamilskim oraz uczy się języka duńskiego i polskiego. Prowadzi kanał YouTube o nazwie Jeev’s vlog. Jeevan bardzo lubi spędzać czas i pracować z dziećmi, sprawia mu to wiele radości.